Ανακοίνωση για την απονομή τίτλων στους μαθητές

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΙΤΛΩΝ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ

Ανακοινώνεται ότι την Παρασκευή, 26 Ιουνίου 2020, οι μαθητές όλων των τάξεων θα προσέλθουν στο σχολείο σε δύο υποτμήματα για να παραλάβουν τους τίτλους ως εξής:

1) 09:00-09:30. Θα προσέλθει το υποτμήμα, που τη συγκεκριμένη Παρασκευή (26 Ιουνίου) θα είχε κανονικά μάθημα.
Η απονομή θα λήξει στις 09:30 ακριβώς.

2)  10:00-10:30. Θα προσέλθει το υποτμήμα, που την Πέμπτη (25 Ιουνίου) είχε μάθημα.
Η απονομή θα λήξει στις 10:30 ακριβώς.

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:

α). Η προσέλευση των μαθητών θα γίνει 10 λεπτά νωρίτερα από την καθορισμένη ώρα. Δηλαδή από 08:50 μέχρι 09:00 και αντίστοιχα 09:50 μέχρι 10:00.

β). Οι μαθητές να έχουν μαζί τους την τσάντα για να παραλάβουν το φάκελο που θα τους δοθεί.

γ). Οι γονείς/κηδεμόνες που παραλαμβάνουν τα παιδιά τους όταν αποχωρούν από το σχολείο, παρακαλούνται να βρίσκονται στην εξώπορτα του σχολείου έγκαιρα, κατά τη λήξη της απονομής των τίτλων σε κάθε υποτμήμα.

δ). Όλοι οι μαθητές να φυλάξουν τα βιβλία αυτής της σχολικής χρονιάς για να τα χρησιμοποιήσουν στα μαθήματά τους τις αρχές Σεπτεμβρίου.

ε). Η ενημέρωση των γονέων των μαθητών Α΄ και Β΄ τάξεων για την επίδοση των παιδιών τους θα γίνει τηλεφωνικά από τον/την υπεύθυνο εκπαιδευτικό του τμήματος.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Αρχική, Σχολικό Έτος 2019-2020. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.