Εγγραφές μαθητών Α τάξης για το σχολικό έτος 2022-2023

Ανακοινώνεται ότι οι εγγραφές των μαθητών που θα φοιτήσουν στην Πρώτη Τάξη του 1ου Δημοτικού Σχολείου κατά τη σχολική χρονιά 2022-2023 θα γίνουν στο διάστημα από την Τρίτη 1 Μαρτίου έως και την Παρασκευή 18 Μαρτίου 2022. Οι εγγραφές θα  γίνονται με τηλεφωνικό ραντεβού στο σχολείο στο τηλέφωνο 2651027691.

Στην πρώτη τάξη θα εγγραφούν τα παιδιά που γεννήθηκαν από 1 -1-2016 μέχρι και 31 -1- 2016.

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

Κατεβάστε τα σχετικά έγγραφα παρακάτω:
ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ
ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΔΕΛΤΙΟ ΑΔΥΜ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Η περιοχή που ανήκει στο 1ο ΔΣ Ιωαννίνων οριοθετείται από τις παρακάτω οδούς :

• Αβέρωφ:  (ζυγοί αριθμοί)
  • Ανεξαρτησίας: (μονοί αριθμοί έως τη συμβολή με Ζωσιμαδών)
  • Ζωσιμαδών
  • Ασωπίου
  • Σαμουήλ (μονοί αριθμοί  από τη συμβολή με Βαλαωρίτου έως τη συμβολή με Πινδάρου)
  • Πινδάρου (ζυγοί αριθμοί από τη συμβολή με Σαμουήλ έως τη συμβολή με Δεσποτάτου Ηπείρου)
  • Μιχαήλ Αγγέλου: (μονοί αριθμοί από τη συμβολή με Φώτου Τζαβέλλα έως τη συμβολή με Πινδάρου και ζυγοί αριθμοί από την αρχή έως τη συμβολή με Φώτου Τζαβέλλα)
  • Κεντρική Πλατεία (από τη συμβολή με Μιχαήλ Αγγέλου έως τη συμβολή με Αβέρωφ)

Χάρτης σχολικών περιφερειών Δημοτικών Σχολείων Δήμου Ιωαννιτών

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Αρχική, Σχολικό Έτος 2021-2022. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.