Από την Εκδήλωση “Τραγουδώντας για το παιδί και  την Ειρήνη, ταξίδι στις μουσικές του κόσμου” , ένα βίντεο που αφορά τις λογοτεχνικές και εικαστικές δράσεις καθώς και την προετοιμασία των τραγουδιών από τους μαθητές του σχολείου μας.
Ευχαριστούμε το Εργαστήριο Μουσικής Π.Τ.Δ.Ε και το Εργαστήριο Εικαστικών Π.Τ.Δ.Ε και κυρίως την κ. Νικολάου Ειρήνη για την πρόσκληση που έκανε στο σχολείο μας για να συμμετέχει σ’ αυτή την τόσο ωραία εκδήλωση!
Δημοσιεύθηκε στην Αρχική, Δράσεις Σχολείου, Εκδηλώσεις, Πέμπτη Δημοτικού, Σχολικό Έτος 2022-2023, Τετάρτη Δημοτικού, Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.