ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α΄ΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2024-2025

Ανακοινώνεται ότι οι εγγραφές των μαθητών που θα φοιτήσουν στην Πρώτη Τάξη του 1ου Δημοτικού Σχολείου κατά τη σχολική χρονιά 2024-2025 θα γίνουν στο διάστημα από την Τετάρτη 1 Μαρτίου έως και την Δευτέρα 20 Μαρτίου 2024. Οι εγγραφές θα πραγματοποιούνται στο σχολείο. Οι εγγραφές θα γίνονται με τηλεφωνικά ραντεβού τηλέφωνο: 2651027691

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

Κατεβάστε τα σχετικά έγγραφα παρακάτω:
ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ
ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΔΕΛΤΙΟ ΑΔΥΜ

Η περιοχή που ανήκει στο 1ο ΔΣ Ιωαννίνων οριοθετείται από τις παρακάτω οδούς :
Αβέρωφ:  (ζυγοί αριθμοί)
Ανεξαρτησίας: (μονοί αριθμοί έως τη συμβολή με Ζωσιμαδών, Πλατεία Γεωργίου Σταύρου)
Ζωσιμαδών
Ασωπίου
Σαμουήλ: (μονοί αριθμοί από τη συμβολή με Βαλαωρίτου έως τη συμβολή με Πινδάρου)
Πινδάρου: (ζυγοί αριθμοί από τη συμβολή με Σαμουήλ έως τη συμβολή με Δεσποτάτου Ηπείρου)
Μιχαήλ Αγγέλου: (μονοί αριθμοί από τη συμβολή με Φώτου Τζαβέλλα έως τη συμβολή με Πινδάρου και ζυγοί αριθμοί από την αρχή έως τη συμβολή με Φώτου Τζαβέλλα)
Κεντρική Πλατεία: (από τη συμβολή με Μιχαήλ Αγγέλου έως τη συμβολή με Γρηγορίου Σακκά)
Γρηγορίου Σακκά (μονοί αριθμοί)  έως τη συμβολή με Πυρσινέλλα
Πυρσινέλλα από τη συμβολή με Γρηγορίου Σακκά (ζυγοί αριθμοί) μέχρι την Κ.Ελευθερίου

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Αρχική, Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.